Wielki Magic Show w Galerii Handlowej. Gwiazdy Wieczoru: iluzjonista Marcin Muszyński i Michał Milowicz.

Wielki Magic Show w Galerii Handlowej. Gwiazdy Wieczoru: iluzjonista Marcin Muszyński i Michał Milowicz.

  |   Wydarzenia

Marcin Muszyński wraz z Michałem Milowiczem dosłownie oczarowali Twierdze Kłodzką a takich tłumów w Galerii długo nie było!

Relacje reporterskie, prasowe i medialne:

Już po wielkich wrażeniach jakie miały miejsce w Galerii „Twierdza Kłodzko”30 października 2009 roku odbył się niezwykły spektakl iluzjonisty Marcina Muszyńskiego. To był prawdziwy Magic Show dużej iluzji, połączonej z magicznym kabaretem. Frekwencja zaskoczyła wszystkich, gdyż w galerii brakowało miejsc siedzących i stojących. iluzjonista Marcin Muszyński podczas spektaklu wykonał niesamowitą lewitacje swojej pięknej asystentki wprawiając publiczność w osłupienie! W trakcie swojego koncertu cokolwiek brał do ręki stawało się magiczne… Podczas spektaklu zaprosił jedną z Pań z publiczności i nagle w jej rękach stół stojący nieopodal zaczął się unosić i latał!

iluzjonista, Marcin Muszyński, Michał Milowicz

Magic Show iluzjonista, Marcin Muszyński, Michał Milowicz

Potem spokojnie zapytał wszystkich czy Elvis Presley żyje? Wszyscy zaprzeczyli, jednak nagle w magicznej kabinie pojawił się ku zaskoczeniu wszystkich Michał Milowicz w swoim niezwykłym stroju Elvisa Presleya. Magiczny spektakl zatem, przeplatany był również występami niezwykłego Michała Milowicza, który wraz z Marcinem Muszyńskim rozgrzał publiczność tego wieczoru do czerwoności.Czarodziej zorganizował również niezwykły konkurs dla klientów galerii. Główną nagrodą była przejażdżka dziesięciometrową limuzyną wraz z osobą towarzyszącą i szampanem. Atrakcje tego dnia przygotowane przez galerię były naprawdę magiczne i niesamowite.