Teatr Capitol przedstawia: Mega widowisko! Magic Show -Mistrza Magii Marcina Muszyńskiego.

Teatr Capitol przedstawia: Mega widowisko! Magic Show -Mistrza Magii Marcina Muszyńskiego.

  |   Wydarzenia

Już 12 lutego 2017r (walentynkowa niedziela) na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu wystąpi najbardziej ceniony i rozchwytywany iluzjonista w Polsce, laureat statuetki „Osobowość i Sukces 2016 roku” i zdobywca 4 miejsca w ścisłym finale programu „Mam Talent” na antenie TVN.

“To była jedna z najlepszych rzeczy jakie w życiu widziałem, nie tylko w telewizji ale w ogóle, chociaż już wiele w życiu widziałem” — Jury Mam Talent.

W 2016 roku Marcin Muszyński rozpoczął największą magiczną trasę koncertową w historii Polski. Obecnie współpracuje również przy dużych realizacjach na żywo z telewizją TVN, Polsat, TVP1, TVP2 oraz kanałem Discovery.

Lewitujący 600 kg fortepian, pojawienie się rajdowego auta o wadze ponad 1200 kg czy przecięcie na pół człowieka piłą mechaniczną — to tylko kilka przykładów z bogatego repertuaru iluzjonisty. Co pokaże we Wrocławiu?

Zobacz to na żywo w Teatrze Muzycznym Capitol!

{kup bilet online}

12 lutego 2017
Teatr Muzyczny CAPITOL


Godziny: 1600 oraz 1900


Bilety od 60 zł
www.marcinmuszynski.comFacebookInstagramYouTube

 

UWAGA — SPECJALNA OFERTA DLA ZAKOCHANYCH

Każdy uczestnik Walentynkowego Show w Capitolu otrzyma magiczny voucher dla 1—2 osób, z rabatem 50% na masaż w salonach KANDARA SPA
To doskonały prezent dla zakochanych
Kup bilet już dziś i odbierz voucher 12 lutego w Capitolu

Szczegóły promocji również w salonach KANDARA SPA www.kandara.pl/SPA/