Pokazy na Imprezach Firmowych

Pokazy na Imprezach Firmowych

Pokazy na imprezach firmowych w formie krótkich magicznych etiud dużej iluzji lub pełnometrażowy spektakl, iluzjonisty Marcina Muszyńskiego jako głównej Gwiazdy wieczoru…?

Oczywiście, jest to bez wątpienia wspaniały, natchniony magią pomysł oprawy różnorodnych eventów firmowych. Stworzenie na imprezie Magicznego Show, pełnego niewiarygodnych i zaskakujących iluzji, jakie w repertuarze Marcina się znajdują. Niezwykłym w pokazach iluzjonisty jest również to, że część sceniczna przenosi się również do publiczności, gdzie powstaje fenomenalna wręcz integracja wszystkich zaproszonych osób. Warto więc pamiętać, iż właśnie za sprawą magii impreza lub jubileusz w firmie będzie zapamiętany jako niezwykły, ciekawy i magiczny. Iluzja bowiem na imprezach firmowych fascynuje i jest gwarancja sukcesu każdego wydarzenia.

Spektakle i przedstawienia magiczne to tylko jedna z propozycji w repertuarze tak twórczego artysty. Marcin Muszyński bowiem, posiada w swojej ofercie szereg magicznych możliwości promowania i reklamowania firmy oraz jej produktów za sprawą zadziwiającej, magii i iluzji.

Oto kilka propozycji:

  1. Piękna Modelka może lewitować z Produktem firmy w ręku.  -(można wykonywać zdjęcia Gościom z lewitującymi osobami w dowolnym miejscu i czasie).
  2. Magiczne pojawienie Prezesa w dymie lub ogniu. Jest to spektakularne i mocne wejście Prezesa firmy na scenę w chwili otwarcia każdej uroczystości.
  3. Metafizyczna głowa ludzka, oderwana od człowieka może opowiadać o produkcie firmy. Można również zadawać jej pytania dotyczące produktu firmy.

Są to fantastyczne NOWOŚCI do wykorzystania przy promocji każdego właściwie produktu.

Oryginalnym zatem pomysłem jest w trakcie imprezy firmowej, zrobić szkolenie lub prezentacje produktu firmy z pomocą iluzji i magii. Później poruszając się dalej w tej tematyce, cudownie jest zaprezentować wszystkim gościom pełnometrażowy spektakl Wielkiej iluzji. Magii w wykonaniu mistrza wielkiej iluzji, iluzjonisty Marcina Muszyńskiego.

Oto w ten właśnie sposób powstaje niezwykły jubileusz firmy lub każdy event, który zapamiętany zostanie na całe życie…