MuszynskY Show LIVE w GDAŃSKU. Wielki finał Jarmarku św. Dominika

MuszynskY Show LIVE

MuszynskY Show LIVE w GDAŃSKU. Wielki finał Jarmarku św. Dominika

  |   Wydarzenia

Relacje reporterskie, prasowe…

Największe Magic Show w Polsce na zakończenie Jarmarku św. Dominika.

Jarmark św. Dominika jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w Gdańsku, dlatego Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz zapowiedziała wielkie atrakcje na duzej scenie plenerowej jarmarku w 2019r. Organizatorem wydarzenia są “Międzynarodowe Targi Gdańskie” zapowiedział Prezes Andrzej Bojanowski.

Jarmark w dawnych czasach zawsze tętnił życiem dlatego zjeżdżali tam również liczni artyści z całego świata. Spektakl na zakończenie jarmarku nawiązuje do tych właśnie tradycji. W sobotę na scenie plenerowej na Wyspie Ołowianka zobaczyliśmy Największe Magic Show w Polsce w wykonaniu mistrza dużych iluzji Marcina Muszyńskiego. Podczas spektaklu artysta zaprezentuje wszystkie iluzje, które zaprowadziły go do finału programu ‘Mam Talent’ oraz premierową, sensacyjną sztukę z Lewitacją Fortepianu wraz z pianistą! Jarmark Dominikański posiada ogromną tradycję i historię bowiem istnieje od 1260r. Wydarzenie jest więc zawsze absolutnie wyjątkowe, gdyż jest to już 759 edycja.

Klimat widowiska wzbogacały niesamowite efekty pirotechniczne, świetlne, lasery oraz ścielący się niczym chmury dym. Artyści w spektaklu MuszynskY Show LVE wystąpili w specjalnie zaprojektowanych strojach z setkami kamieni Swarovskiego. Finał Jarmarku św. Dominika zakończył się w niedzielę wielką magiczną imprezą plenerową na której pojawiło się kilka tysięcy osób.

Marcin Muszyński – gwiazda wielu programów telewizyjnych, twórca i reżyser, nagrodzony statuetką za wykonanie „Największego Magicznego Show w Polsce”. Szerszej publiczności zaprezentował się w programie „Mam Talent”, gdzie jako pierwszy Iluzjonista w Polsce dotarł do ścisłego finału i pierwszej czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce.

 

Linki z relacji reporterskich i prasowych:

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/5,35612,25095707.html

https://jestemzgdanska.pl/wydarzenieSzczegoly.qbpage?wydarzenieId=10971683