Popularny Polski Czarodziej Marcin Muszyński Reprezentuje Polskę podczas Mistrzostw Europy w Blackpool w Angli.

Popularny Polski Czarodziej Marcin Muszyński Reprezentuje Polskę podczas Mistrzostw Europy w Blackpool w Angli.

  |   Wydarzenia

Relacje reporterskie, prasowe i medialne:

Znany i popularny Polski iluzjonista Marcin Muszyński reprezentuje Polskę, podczas „European Championships 2011” przedstawiając magic show, dużej iluzji pod tytułem „Magic Dream”. Jest to etiuda Wielkiej iluzji -lewitacji pięknej modelki asystentki Eweliny Lesiak (Tytułowanej Miss międzynarodowego konkursu w Paryżu), która, unosi się i lata po scenie niczym ptak szybujący po niebie… Nasz magiczny celebryta Marcin Muszyński nie lubi jednak pokazywać samych sztuczek, dlatego jak sam mówi oprawia magiczne sztuki w wyreżyserowaną pełną magii historię. Tak też robi i tym razem gdyż jest to etiuda, która w rezultacie przedstawia opowieść magicznego snu o marzeniach latania pięknej niewiasty. Towarzyszą temu piękne stroje, wspaniała choreografia taneczna oraz magiczne pojawienia ludzi, biżuterii i czarodziejska zmiana sukienek… Program ten był już wcześniej przygotowany z rozmachem na Mistrzostwa Świata iluzji w Pekinie, jednak artysta zdecydował się zmienić scenariusz rozbudowując magicznie sztuki i przyspieszając dynamikę.

Magiczna etiuda w całości została wyreżyserowana przez iluzjonistę Marcina Muszyńskiego jak również wszelkie rekwizyty zostały również wykonane przez samego artystę. Jak sam powiedział nam w udzielonym wywiadzie „To właśnie nieograniczona wyobraźnia i twórczość daje mi największą przyjemność, bycia iluzjonistą”.

 

 

Blackpool Magicians Club, jest organizatorem największego festiwalu magicznego na świecie i jest stolicą rozrywki w Wielkiej Brytanii. Organizacja jest znana jako jeden z najbardziej ekscytujących magicznych miejsc na świecie i regularnie przybywa na konkursy, kongresy i seminaria ponad 3000 najlepszych iluzjonistów i magów z całego świata. Zaproszeni artyści przybywają na mistrzostwa by podzielić się swoją pasją do tej najemniczej i ekscytującej sztuki. Pamiętnik Blackpool nie ma sobie równych, pojawiają się tu gwiazdy i celebryci z całego świata. Festiwal Magii w Blackpool jest odnotowany nawet w „Księdze Rekordów Guinnessa”.

Aktualnie w lutym 2011 roku, Klub Blackpool ma zaszczyt, być gospodarzem pierwszych w historii Mistrzostw Europy międzynarodowej federacji FISM a w lipcu 2012r będzie gospodarzem Mistrzostw Świata FISM of Magic.

info: oficjal website: www.blackpoolmagic.com