Marcin Muszyński i Czarek Pazura nominowani jako: “Osobowość i Sukces” 2016 roku.

Marcin Muszyński i Czarek Pazura nominowani jako: “Osobowość i Sukces” 2016 roku.

  |   Wydarzenia

Podczas uroczystej Gali, która miała miejsce 11 kwietnia 2016r w Hotelu Marriott statuetkę Osobowości i Sukcesu Roku 2016r otrzymał Marcin Muszyński i Czarek Pazura.

Osobowości i Sukcesy Roku” -Jest wielkim plebiscytem zakończony uroczystą Galą podczas której, statuetki odbierają najwybitniejsze Osobowości. Niezwykli ludzie, którzy swoją postawą w danym roku zasłużyły na to wyróżnienie. Statuetki wręczane są w poszczególnych kategoriach: nauka, kultura, polityka, sport, film, sztuka, moda, biznes, muzyka itd. Wręczane są również honorowe statuetki za całokształt. Na Gali są również uhonorowane firmy, które w danym roku odniosły największy sukces biznesowy, w poszczególnych branżach.

Gala “Osobowości i Sukcesy Roku” jest zatem ważnym wydarzeniem kulturalnym, podczas którego w 2016 roku została doceniona twórczość Mistrza Magii, Marcina Muszyńskiego. Statuetka dla artysty jest jednocześnie gratyfikacją i uznaniem wyreżyserowania i zorganizowania autorskiej i jednocześnie największej w historii Polski magicznej trasy koncertowej. Doceniono tym samym wielki wkład iluzjonisty w świecie kultury, w stworzeniu wielkich pełnometrażowych widowisk z etiudami niewiarygodnych i niesamowitych spektakli dużych iluzji.