Magiczna sesja zdjęciowa do nowej odsłony iluzji Marcina Muszyńskiego zwiastująca nowy Repertuar na 2015r.

Magiczna sesja zdjęciowa do nowej odsłony iluzji Marcina Muszyńskiego zwiastująca nowy Repertuar na 2015r.

  |   Wydarzenia

Iluzjonista Marcin Muszyński przedstawia zwiastun nowego repertuaru na 2015r. oraz najnowszej jego trasy koncertowej rozpoczynającej się w Monte Carlo. Jest to całkowicie odmieniona i nowa odsłona wizerunkowa twórcy iluzji, aktora i reżysera Marcina Muszyńskiego z jednoczesnym otwarciem nowej rozbudowanej strony internetowej: www.MarcinMuszynski.com

Przygotowania rozpoczął ówczesny manager artysty Sebastian Kubiak. Zainicjował wówczas kilkunastoosobową konferencje wizerunkową artysty, na której omawiana była nowa szata graficzna, nowe logo oraz nowa strona www. Na specjalnej konwencji w Hotelu Jasek we Wrocławiu pojawili się dziennikarze, managerowie oraz specjaliści od wizerunku medialnego i PR. Po tym sympozjum, ustalony został harmonogram prac. Kreacje iluzjonisty oraz jego modelek zostały stworzone przez wybitnych projektantów: Grzegorza Kasperek, Valentino oraz kostiumograf Agnieszka Osipa -costume designer. Makijaże wykonała „Pro Academy school of Makeup” by Dominka Szymik. Natomiast nad fryzurami czuwał uznany i ulubiony osobisty stylista artystów Eweliny i Marcina Muszyńskich, Bartosz Satora. Niestety pojawił się problem bo aż kilka miesięcy trwały poszukiwania fotografa artystycznego, który podjął by wyzwanie stworzenia magicznej sesji zdjęciowej. Zadanie było trudne, gdyż na zdjęciach trzeba było uchwycić magię a wymagania Marcina Muszyńskiego w tej sferze były bardzo wysokie i mocno wygórowane. Na szczęście 9 września 2014r. w Stanach Zjednoczonych obwieszczono międzynarodowy sukces wybitnego fotografa co było objawieniem w poszukiwaniach iluzjonisty Marcina Muszyńskiego. Nagle ogłoszono, iż artysta fotografii Pan Arkadiusz Makowskiego został uznany i doceniony w Waszyngtonie za najlepszy materiał ilustrowany spośród edycji magazynu National Geographic na całym świecie.

Makowski-dyplom-845x684

 

Natychmiast po tym sukcesie Marcin Muszyński poczynił starania by skontaktować się z artystą Arkadiuszem Makowskim, który podjął się wyzwania. Szybko nawiązali współprace w stworzeniu wspólnie magicznej sesji zdjęciowej. Marcin Muszyński napisał scenariusz każdego zdjęcia i prace nad projektem wreszcie ruszyły. Realizacja planu filmowego oraz sesji zdjęciowej trwały blisko rok, był to okres wielu miesięcy ciężkiej pracy i żmudnych przygotowań, jednak było warto bo już krytycy z Polski i ze Świata odnieśli się z gratulacjami do nowego dzieła tego niezwykłego fotografa. Doceniona została tym samym praca wszystkich osób, które brały udział w tej realizacji tj.: ekipy technicznej, artystów, stylistów, projektantów i modelek, za co im wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy.