Interaktywne Show z Publicznością

Interaktywne Show z Publicznością

Wspaniałe i niepowtarzalne Magiczne Show iluzjonisty Marcina Muszyńskiego „Mikro Iluzji”, w którym akcja odbywa się przy stolikach z bezpośrednim udziałem publiczności. Sztuki magiczne wykonywane są z przedmiotów codziennego użytku cukru, soli, banknotów, monet czy papierosów np. Prestidigitator prosi kogoś z Gości, by użyczył swojego krawatu, po czym nożyczkami przecina krawat na pół… Oczywiście, krawat w magiczny sposób wraca do rak właściciela cały… Sztućce na stołach same się poruszają, guzik lub moneta na dłoni widza zaczyna się unosić, portfel płonie a łyżeczki same się wyginają… Występy takie potrafią dawać publiczności niepowtarzalne emocje, gdyż wykraczamy z magią i iluzją poza scenę. Wszystko dzieje się właściwie na rękach publiczności i to właśnie powoduje, że odczucia wszystkich zebranych gości potęgują się i są tak wielkie.

Fantastycznie jest dla tego zaprezentować taki występ po spektaklu scenicznym dużej iluzji. Wówczas magiczne doznania przenoszą się ze sceny na salę, gdzie magiczna zabawa trwa nadal.

Dodatkowo jest to też fantastyczny czas, który artysta wykorzystuje pomiędzy pokazami do wręczania specjalnych prezentów z autografem przygotowanych przez Marcina Muszyńskiego dla wszystkich oczarowanych Gości.