iluzjonista Marcin Muszyński w Zamku Kliczków na Balu Wampirów…

iluzjonista Marcin Muszyński w Zamku Kliczków na Balu Wampirów…

  |   Wydarzenia

Iluzjonista Marcin Muszyński wraz z całym swoim team-em oraz piękną Eweliną u boku, wprowadził gości w spektakl iście mroczny i magiczny.

Relacje reporterskie, prasowe i medialne:

W starym zamku w Kliczkowie odbył się niezwykły Bal Wampirów. Zamek na jedną noc zamienił się w mroczne zamczysko w którym pojawiały się Duchy i Wampiry… Za sprawą iluzjonisty Marcina Muszyńskiego, w komnatach zamku lewitowały osoby. Dodatkowo wiele osób za sprawą owego czarodzieja pojawiało się i znikało a dziwne odgłosy było słychać zewsząd… Główny trunek na balu miał zabarwienie czerwone a  a o północy przez korytarze zamku przemknęła Biała Dama -Duch starego Zamku Kliczkowa… Impreza zorganizowana w niezwykłej inscenizacji zafascynowała wszystkich. Na koniec balu, odbył się wspaniały pełnometrażowy spektakl dużej iluzji Marcina Muszyńskiego jako głównej gwiazdy wieczoru. Iluzjonista również przedstawił program w którym nawet jego piękne modelki przerażały… Emocje na tym strasznym balu sięgały  zenitu a goście którzy również musieli być przebrani, bawili się wspaniale.


Zamek w Kliczkowie pod względem kubatury należy do największych budowli tego typu na całym Dolnym Śląsku. Stanowi ona obecnie malowniczy zespół składający się z dwóch dziedzińców otoczonych skrzydłami o formach neogotyckich i neorenesansowych. Najstarszy średniowieczny fragment tego wspaniałego zamku ukryty został w skrzydle południowo-zachodnim. Zabytek pełni dziś funkcję ośrodka wypoczynkowego i szkoleniowego z luksusowym hotelem i pełnym zapleczem rekreacyjno-gastronomicznym oraz SPA. W jego wnętrzach zachowały się pięknie odrestaurowane pomieszczenia, m.in. Sala Dworska nazywana niegdyś Białą, piękna Biblioteka, Sala Kominkowa z pięknym neorenesansowym piecem oraz eklektyczna Sala Teatralna, której centralną ozdobę stanowi okazała polichromia z wspaniałym myśliwskim motywem.