iluzjonista Marcin Muszyński na charytatywnej imprezie w TV Polsat w reality show BAR.

iluzjonista Marcin Muszyński na charytatywnej imprezie w TV Polsat w reality show BAR.

  |   Wydarzenia

Iluzjonista Marcin Muszyński pojawił się z wielkimi gestem i magicznym charytatywnym występem w reality show -„BAR”.

Relacje reporterskie, prasowe i medialne:

12 grudnia 2004r. wydarzyło się coś niezwykłego o czym chcemy Wam teraz napisać. Odbył się w tym dniu Magic Show dla wszystkich domów dziecka z Wrocławia, wykonany charytatywnie przez pewnego tajemniczego iluzjonistę. Czarodziej Marcin Muszyński zorganizował i ufundował całą imprezę dzieciom spełniając im najskrytsze marzenia. Wyczarował podczas imprezy 10-metrowe limuzyny, którymi dzieci z wszystkich domów dziecka przyjechały czując się choć przez chwile jak celebryci i prawdziwe gwiazdy. Niespodzianek Marcin przygotował jednak więcej. W programie Bar wykonał magiczne show podczas którego małe pociechy mogły chociaż na chwile zapomnieć o krzywdzie i przenieść się w magiczny i bajkowy świat iluzji. Po występie iluzjonista znów wszystkich zaskoczył. Nagle oświadczył, iż wszystkie dzieci muszą szybko wyjść na dwór. Na niebie ukazał się smykom wielki balon, którym wylądował po chwili święty Mikołaj. Magia Marcina Muszyńskiego była wielka gdyż w tym dniu w dalszej części wieczoru wyczarował jeszcze setki wielkich paczek. W workach od świętego Mikołaja były kurtki, buty, zabawki i słodycze. Prezenty takie otrzymały dzieci z wszystkich wrocławskich domów dziecka. Paczki były tak wielkie, że dzieci ledwo je dźwigały. Iluzjonista pokazał wielki gest fundując wszystkie niespodzianki dzieciom, które po imprezie odwiózł z paczkami pięknymi lincolnami do domów dziecka.

Jest to wspaniały przykład, jak za sprawą magii młody iluzjonista uczynił tak wiele, tak wielu dzieciom dając im tak wiele radości z życia.

 

 

Prowadzącym we wszystkich edycjach programu był Krzysztof Ibisz. Program polegał na śledzeniu losów kilkunastu uczestników programu zarówno w pracy w lokalu „Bar” jak i w domku. Uczestnicy odpadali co tydzień decyzją SMSowego głosowania widzów, siedząc na tzw. „Gorących Krzesłach” aż do finału, gdzie o tytuł zwycięzcy walczyły dwie osoby. W 1, 3 i 6 edycji zwycięzcy otrzymywali nagrody pieniężne. w 2 edycji było to mieszkanie na warszawskiej „Saskiej Kępie”, natomiast w 4 części nagrodą było sześć sztabek czystego złota a w 5 edycji samochód marki Porsche.