Hit Roku! „WIRTUOZI MAGII” Premiera Ogólnopolskiej Trasy Koncertowej, iluzjonisty Marcina Muszyńskiego.

Hit Roku! „WIRTUOZI MAGII” Premiera Ogólnopolskiej Trasy Koncertowej, iluzjonisty Marcina Muszyńskiego.

  |   Wydarzenia

Jest to Tournee, iluzjonisty Marcina Muszyńskiego, który zasłynął dużymi, niesamowitymi iluzjami w programie „Mam Talent” oraz genialnego muzyka Limboskiego znanym z programu „Must Be The Music”.  Koncerty tych niezwykłych artystów rozpoczną się:

 

Koncert we Wrocławiu odbędzie się 21 listopada 2015r w Hali 100-lecia w Sali Audytoryjnej.

Bilety na koncert we Wrocławiu można kupić w sieci sklepów EMPIK/ MEDIA MARKT/ SATURN i na portalach internetowych:

1. http://www.ticketpro.pl/jnp/inne/1696024-wirtuozi-magii-marcin-muszynski-limboski.html

2. http://kup-bilety.net/wydarzenie/60315/wirtuozi-magii-2015-wroclaw-marcin-muszynski-limboski-wroclaw-2015-11-21.html

3. http://www.biletin.pl/pl/show/wirtuozi-magii-2015-wroclaw/3859/bilety.html

Uwaga! zmiana daty koncertu w Lublinie z 2 października 2015r. na 10 grudnia 2015r. o godz. 17:00 oraz 20:00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Bilety na koncert w Lublinie można kupić w sieci sklepów EMPIK/ MEDIA MARKT/ SATURN i wielu innych portalach internetowych:

1. http://www.koncertomania.pl/koncert/426165/bilety-limboski-lublin-02-10-2015.html

2.  http://www.kup-bilet.net/357499/wirtuozi-magii-2015-2015-10-02-lublin.html

3. http://www.biletin.pl/pl/show/wirtuozi-magii-2015/3676/bilety.html

4. http://www.biletix.pl/wirtuozi-magii-2015-lublin-02.10.2015-bilety,IAHJBB.html

5. http://www.ticketpro.pl/jnp/scena/1662165-wirtuozi-magii.html

Oto dodatkowe linki do miejsc w których można fizycznie kupić bilet:

http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/lubelskie/index.html

W sprawie zakupu biletów można również kontaktować się pod numerami telefonu : 519 089 727 oraz 503 108 824.

Serdecznie zapraszamy pamiętając jednak o ważnych słowach:

„Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko.”

-Albert Einstein 

Więcej informacji o trasie koncertowej artystów:

Od teraz więc zegar zaczyna inaczej odmierzać czas a rzeczywistość zmienia swój wymiar… Iluzja jaką zobaczysz przeniesie Cię ponad przeciętność, wyjdziesz poza granice rozumu. Zobaczysz rzeczy niezrozumiałe dla ludzkiego oka i umysłu… Zabierzemy Cię w podróż do świata Magii, gdzie niezwykłe wydarzenia są codziennością…

Koncert rozpocznie występ sławy świata iluzji Marcina Muszyńskiego. W swoim repertuarze Marcin stworzył własne autorskie Magiczne Etiudy z najtrudniejszych na świecie projektów Dużej Iluzji takich jak: Etiuda z Lewitacją asystentki oraz…przecięcie na pół iluzjonisty. Artysta jako pierwszy Iluzjonista w Polsce dociera do ścisłego finału programu: „Mam Talent”, do ścisłej czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce, później pojawia się w programie już jako gwiazda z niezwykłą premierą telewizyjną (na żywo!) „Lewitacji Fortepianu wraz z Pianistą”–Po tej premierze, zostaje zaproszony na trasę koncertową w Las Vegas, Monte Carlo i Angli. Mistrzowi w trakcie występu towarzyszyć będzie grono pięknych asystentek- modelek, między innymi : Ewelina Lesiak-Muszyńska koronowana w Międzynarodowym Konkursie MISS SLAV, którego finały odbyły się w samym sercu Paryża, Miss Polski Dolnego Śląska. Modelki z pewnością poprzez swój wdzięk jak i fikuśne stroje rozbudzą wyobraźnie widza w sposób ponad egzystencjalny.

W programie:
1. Etiuda z lewitacją modelki (koronowanej Miss). –
2. Program Komediowy w formie Magicznego Kabaretu.
3. Program Kabaretowy z Duchami wraz z magicznym pojawieniem Asystentek.
4. „Magiczna Podróż” – Zaskakujący, dynamiczny, trzymający w ciągłym napięciu pokaz, w którym Iluzjonista zostaje przecięty piłą spalinową po czym jego nogi odjeżdżają na rowerze do publiczności, pozostawiając na scenie tułów… Wówczas na ratunek Mag pojawia piękne Anioły… – Etiudzie towarzyszą niezwykłe stroje, dym, specjalnie skomponowana niezwykła muzyka… – Magiczna etiuda sensacyjnego odcinka programu „Mam Talent”.

Oprócz tego iluzjonista Marcin Muszyński, przygotował specjalne niespodzianki podczas koncertu oraz obiecał wyczarować specjalne prezenty z dedykacjami dla wszystkich Gości.

Kolejną zagadką jest druga część koncertu w trakcie której nasze zmysły zainspiruje tegoroczna postać: MISTER OF MUSIC WIRTUOZI MAGII 2015 : Limboski wraz z otaczającą go grupą genialnych muzyków. Limboski to projekt muzyczny i jednocześnie pseudonim artystyczny Michała Augustyniaka wokalisty, autora piosenek i improwizującego gitarzysty. Jego muzyka łączy w sobie klimat wczesnych utworów Macieja Maleńczuka i Toma Waitsa, głos przypominający chwilami Leonarda Cohena lub Jima Morissona na żywo hipnotyzuje publiczność charakterystycznym dla niego gardłowym śpiewewem. Ma w repertuarze szeroko pojęty folk: proste piosenki, oberki, szamański blues i polskie tango, syntezatorowe szaleństwo i surowe gitarowe brzmienia. LIMBOSKI to magia dźwięku i słowa oraz męska, rockandrollowa energia. Artysta przyzwyczaił wszystkich, że co roku zaskakuje świeżymi pomysłami. W przeglądzie twórczości patrząc tylko na ostatnie lata trudno nie wspomnieć o całej masie sukcesów. Wędrując do samych początków czyli płyty „Cafe Brumba” z knajpowymi balladami, odkrywamy niezapomniany przez wielu utwór „Piosenka dla mężatki”. Augustyniak zaczął występować w krakowskich klubach jako „Limbo Nu Blues Project”. Wkrótce skrócił nazwę do „Limbo” i rozpoczął współpracę z Łukaszem Wiśniewskim (harmonijka), Bartkiem Kazkiem (bębny) i Piotrem Górką (kontrabas). W tym składzie projekt wkrótce zyskał sobie uznanie na polskiej scenie bluesowej dzięki oryginalnemu podejściu do klasyki bluesa i melodyjnym oryginalnym piosenkom. Zespół zdobył wiele nagród i wyróżnień, m.in. główne nagrody na festiwalach „FAMA 2007” i „GRAMY 2008” dla najlepszego zespołu i dla najlepszej piosenki (utwór „Czarny Kolczyk”). W2008 roku ukazał się album „Czarny Kolczyk”. Nagły zwrot w stronę estetyki lo-fi i bluesowa w „Tribute to Georgie Buck”, ( nominowany do Fryderyków 2012) to kolejne inspirujące wyróżnienie LIMBOSKIEGO. W międzyczasie olśniewający występ w znanym programie telewizyjnym Must Be The Music z autorskim utworem – „Czarny Otello” – i kolejny, piękny sukces w postaci półfinału. Przy tym wszystkim Limboski i jego twórczość to muzyka komunikatywna, błyskawicznie trafiająca do świadomości słuchacza – jego piosenki wpisują się w tradycję polskiej „piosenki z tekstem” i udowadniają, że wkrótce w świadomości szerokiej publiczności pojawi się nowa gwiazda na miarę Marka Grechuty czy Czesława Niemena.

Nietypowa, nietuzinkowa, niepohamowana, nieodparta potrzeba wyrażania otaczającego nas świata w sposób odmienny od ogółu jest inspiracją ogólnopolskiej trasy koncertowej pt. WIRTUOZI MAGII 2015 z premierą w Lublinie w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego dnia 10.12.2015 o godz. 17:00 ; 20:00 .
Zapraszam do świata iluzji który, przeniesie Cię do niezwykłych tajemnic i nieznanej dotychczas rzeczywistości…