Galerie Handlowe, Wystawy, Magiczne Kino

Galerie, Wystawy, Magiczne Kino

Fenomenalne rozwiązanie dla Galerii Handlowych, targów czy różnego rodzaju wystaw. Jest to projekt, który składa się z szeregu magicznych stoisk, szkoleń i wystaw takich jak:

1. „Galeria Szkiców, Plakatów i Pocztówek dotycząca historii wielkich iluzjonistów XVIII i XIX wieku”.

2. „Magiczne Kino” w którym wyświetlane są krótkie klipy wielkiej Iluzji lub prezentowane magiczne sztuki multimedialne.

3. „Wystawa Obrazów Współczesnej Magii” w tematyce wielkiej iluzji.

4. „Muzeum Rekwizytów Wielkich iluzji” np: -Wystawa „Wehikułu Czasu” z przełomu XVIII i XiX wieku służącego do przemieszczania się w czasie.

5. Lewitująca Wiedźma, która zawsze o pełnych godzinach pojawia się w wybranych miejscach Galerii, gdzie każdy może zrobić sobie zdjęcie właśnie z latająca w powietrzu Czarownica.

6. Zaczarowana kobieta w pająka jest to głowa kobiety a korpus i nogi pająka z którą również można porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie.

7. Komnata z dobrymi Wróżkami i Elfami. W komnacie tej znajduje się szereg magicznych rzeczy w tym magiczna kula z przepowiedniami. Są to wróżby dedykowane dla dzieci i dorosłych. Na stoiskach tych Dobre Wróżki wyczarowują również specjalne prezenty.

8. Komnata z wróżbami z tarota. Jest to wróżenie z kart tarota i przepowiadanie przyszłości niezwykła atrakcja dla dorosłych ciesząca się zawsze dużym powodzeniem.

9. Warsztaty iluzji. -Stoisko do nauki dzieci drobnych magicznych sztuczek w/g inspiracji Harego Pottera.

10. Magiczna postać Kataryniarza z Papuga, która mówi ludzkim głosem oraz wybranym przechodniom papuga losuje wróżby lub przepowiednie.

Cała wystawa w Galerii może być zakończona wielkim pełnometrażowym spektaklem Dużej Iluzji, jako Gwiazdy programu „Mam Talent” – iluzjonisty Marcina Muszyńskiego.