Gala Viva Comet Iluzjonista Marcin Muszyński z Dodą.

Gala Viva Comet Iluzjonista Marcin Muszyński z Dodą.

  |   Wydarzenia
iluzjonista Marcin Muszyński z Doda zaskoczą! Wielki Magic Show na Gali Viva Comet, które jak co roku jest największym wydarzeniem TV VIVA.

Relacje reporterskie, prasowe i medialne:

Zapowiada się niewiarygodna i cudowna wręcz gala Viva Comet 2011r. w czwartek o 20.00. Dlaczego?

„Doda (Dorota Rabczewska) postanowiła, że występ na „Cometach” przebije wszystko co robiła do tej pory w życiu”. Od dłuższego czasu trwają już próby ze znanym i popularnym iluzjonistą Marcinem Muszyńskim, który specjalizuje się w dużych iluzjach i lewitacji… Dlatego Doda do stworzenia niezwykłego show zatrudniła właśnie Marcina. Nasz Polski magiczny celebryta Marcin Muszyński, sprawi, że w trakcie występu na żywo, Doda będzie lewitować. Nigdy przedtem nie robiła tego żadna inna wokalistka na świecie. Marcin Muszyński ma zatem trudne zadanie dlatego od wielu dni trwają przygotowania w Studio Dance Agustina Egurroli do tego niezwykłego Show. Oprócz lewitacji Doda ma wylądować spodkiem na gali i nagle w magiczny sposób pojawić się na pustej scenie.

Dorota Rabczewska –Doda jest w tym roku nominowana w jednej kategorii. Lecz najważniejsze jest to, iż nawet jeśli nie wygra, to jedno jest pewne – swoim występem wraz z niezwykłą iluzją Marcina Muszyńskiego będzie chciała udowodnić, że nie ma sobie równych. Przed nami zatem magiczna lewitacja Dody z iluzjonistą Marcinem Muszyńskim już niebawem w telewizji na żywo.

 

 

 

Więcej informacji na stronie:

http://www.plotek.pl/plotek/1,111483,9133231,Doda_ZASKOCZY_na_Viva_Comet…