Marcin Muszyński z celebrytami na Gali Playboya w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

Marcin Muszyński z celebrytami na Gali Playboya w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

  |   Wydarzenia
iluzjonista Marcin Muszyński wraz z piękną żoną Eweliną zaskoczyli na Gali Playboya w Pałacu Zamoyskich.

Relacje reporterskie, prasowe i medialne:

Gala Playboya 2014r, odbyła się 16 czerwca 2014 roku w Pałacu Zamoyskich przy ulicy Foksal 2, w Warszawie. Było to jak zawsze niezwykłe wydarzenie, które ściąga celebrytów ze świata artystycznego jak i mody, biznesu czy reklamy. „Celebrities” są to osoby, które kreują trendy. Taką osobą bez wątpienia podczas Gali Playboya, była modelka Ewelina Muszyńska, żony znanego Polskiego celebryty, iluzjonisty Marcina Muszyńskiego. Sukienka Eweliny była właściwie cała w pięknych kamieniach Swarovskiego i sama kreacja była już zjawiskowa. Zaskoczeniem jednak były plecy modelki, gdyż znajdowało się na nich malowidło iluzoryczne przedstawiające iluzję z iluzjonistą Marcinem Muszyńskim mężem Eweliny! To było fascynujące i bardzo oryginalne. Kreacja ewidentnie wygrała podczas Gali swym pięknem i urokiem. Ewelina jak zawsze prezentowała się bardzo seksownie. Jak się dowiedzieliśmy z nieoficjalnych źródeł modelka na plecach miała wykonany body painting wykonany przez znaną wizażystkę Jovanke Czarnik. Malowidło to na plecach Eweliny Muszyńskiej powstawało przez wiele godzin, lecz jak widać było warto bo była to najbardziej oryginalna kreacja podczas całej Gali Playboya. Magia iluzjonisty Marcina Muszyńskiego zadziałała wspaniale a sam czarodziej również kreacją swą zadziwił. Na gali pojawili się także: Natalia Siwiec, Monika Pietrasińska, Ola Szwed, Michał Milowicz, Natasza Urbańska, Paulina Sykut, Maja Bohosiewicz, Artur Boruc, Ilona Felicjańska, Ewa Minge, Ola Ciupa, Paula Tumala, Bogusław Linda  oraz wspomniana już magiczna para iluzjonista Marcin Muszyński z modelką Eweliną Muszyńską.

 

 

Faktycznie niezapomnianych wrażeń podczas wieczoru dostarczył gorący i zniewalający pokaz Playboya oraz bielizny i strojów kąpielowych Cleo by Panache, wyreżyserowany przez Kasię Sokołowską – reżysera i choreografa pokazów mody oraz jurorkę programu TOP MODEL Zostań modelką. Dopełnieniem wokalnym finału pokazu był Paweł „BIBa” Binkiewicz, finalista „X Factor”.

Goście gali bawili się wśród Playmate i Króliczków PLAYBOYA w zmysłowej „playboy-owej” oprawie. Gwiazdą wieczoru był zespół KOMBII. Niezwykłe menu na bankiecie przygotował Mistrz kulinarny ROBERTA SOWA oraz restauracja „SOWA&PRZYJACIELE”.

Wieczór poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna i Rafał Jemielita.