Festiwale, Koncerty, Eventy, Gale

Festiwale, Koncerty i Gale z udziałem dużych iluzji Marcina Muszyńskiego, to wydarzenia zawsze bardzo spektakularne, magiczne i niezwykłe. Artysta bowiem przygotował szereg krótkich etiud dużych i bardzo widowiskowych iluzji, którymi można przeplatać koncerty gwiazd wokalnych, kabaretów lub innych wystąpień artystycznych. Istnieje bowiem możliwość montażu i demontażu nawet dużych rekwizytów na scenie w ciągu dosłownie kilkunastu lub kilkudziesięciu sekund. Kilku minutowe fantasmagorie właśnie dlatego zostały przygotowane tak, by można było wykonać show podczas każdego właściwie wielkiego wydarzenia. To właśnie powoduje, iż artysta spełnia wszelkie standardy techniczne i czasowe jakie są wymagane przy festiwalach, koncertach i realizacjach telewizyjnych kręconych na żywo. Istotny również jest ważny fakt, iż wszystkie iluzje Marcina Muszyńskiego można pokazać w pełnym świetle i niemalże w każdym miejscu również w plenerze w otwartych amfiteatrach.

Trzeba też pamiętać o wspaniałych fanach artysty. Aktualnie blisko 100,000,- tysięcy lików na fanpage-u artysty powoduje, iż fani również zawsze z wielkim pożądaniem wyszukują koncertów z udziałem iluzji Marcina Muszyńskiego. 

Jest to bez wątpienia spektakularna oferta wprowadzenia wielkiej Magii na specjalne wydarzenia telewizyjne jak i koncerty, eventy czy festiwale. Jedną z takich magicznych fantasmagorii jest etiuda „Podniebny Fortepian”. Jest to duża iluzja w której piękna wokalistka śpiewa, lecz za jej plecami dzieją się niezrozumiałe rzeczy dla ludzkiego oka i umysłu. Akompaniujący pianista (iluzjonista Marcin Muszyński) zaczyna unosić się i lata w powietrzu wraz z fortepianem! Perypetie są po chwili jeszcze bardziej zaskakujące gdyż nagle, Marcin Muszyński w swej niesamowitej magii, lata wraz z fortepianem do góry nogami! Program ten, jest przedstawiany z ponad czasowymi strojami i fantastyczną grą aktorską i humorem. Cudownym elementem tej magicznej etiudy, jest też piękna Ewelina, śpiewająca równie piękny utwór „Carusso”.  Można również przeplatać występy wokalne szeregiem innych rozmaitych magicznych etiud dużej iluzji, jakie w repertuarze Marcina się znajdują.

Dzięki takim właśnie twórczym pomysłom, właściwie rewolucjonizujemy spojrzenie na wielkie koncerty i festiwale w Polsce i na Świecie. Wszelkie zatem największe wydarzenia koncertowe stają się dzięki takim kompilacją, bardzo spektakularnymi wydarzeniami a przede wszystkim stają się czymś zupełnie innym i wyjątkowym. 

 Są to niepowtarzalne autorskie etiudy wyreżyserowane i stworzone przez M.Muszyńskiego i są ewenementem na skale światową.